background
Powrt do strony gwnej.
image1 image2 image3

Sponsorzy i miłośnicy

 

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy poszukuje osób lub firm, które chciałyby wspierać finansowo lub rzeczowo naszych młodych zawodników w klasie Cadet, Optimist, Pływanie, Żeglarstwo Regatowe, Sporty Walki.

 

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu  leży w niezwykle atrakcyjnym regionie turystycznym w obszarze Wielkich Jezior Mazurskich tzw. Zielonych Płuc Polskich nad rzeką Pisą  w odległości 300 m. od jeziora Roś. Ośrodek istnieje od 60 lat by krzewic sport i rekreację wśród dzieci i młodzieży z naszego Powiatu. Jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego realizującą zadania wychowawczo-szkoleniowe w środowisku dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie żeglarstwa i innych sportów. Zwracamy się z prośbą o objęcie patronatem i wsparcie finansowe naszych zawodników sekcji regatowej klasy Cadet (dwie załogi), którzy są powołani do kadry Polski. Nasze skromne środki nie pokrywają pełnych kosztów przygotowań i  wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Pucku Lipiec 2010r.

 

Od wielu lat nasi zawodnicy i zawodniczki odnoszą sukcesy w regatach krajowych i międzynarodowych, reprezentując nasze miasto i region. Wsparcie finansowe jest jedną z form i możliwości reklamowania miasta i gminy Pisz oraz firm , które mają prawo do reklamy i korzyści ekonomicznych. Sponsoring wpłynąłby na dalszy rozwój naszej dyscypliny sportu i dałby naszej młodzieży możliwości wykazania się w rywalizacji międzynarodowej.

 

Z żeglarskim pozdrowieniem,

Dyrektor Ośrodka

Stanisław Zduniak

 

SPONSORZY:

2019  PMOS Pisz  globbersthemes joomla template